Avcılar Kombi Servisi Hizmetleri

Avcılar Kombi Servisi Hizmetleri

    Kombi servisi, büyük bir sorumluluk isteyen önemli bir iştir. Alacağınız avcılar kombi servisi hizmetiyle kombinizi güven içerisinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Cihazınızın verimliliğini arttırmak için senede bir de olsa, mutlaka avcılar kombi bakımı yaptırılmalıdır. Zaman içerisinde tıkanan petekler konusunda avcılar petek temizliği hizmeti alınmalıdır. Kombiyle ilgili herhangi bir konuda desteğe ihtiyaç duyduğunuzda avcılar kombi arıza hizmetine başvurabilirsiniz.

 Garantili Hizmet Veren Kombi Servisi

    Kombi bakım, onarım ve montaj işlemleri belirli bir süreyle garantili olarak yapılmaktadır. Piyasanın lider firmaları tarafından verilen eğitim ve denetimlerden geçen elemanlar avcılar kombi servisi kapsamında sizlere gerekli hizmeti sunabilmektedir. Cihazların bakımı ve onarımı zamanında yapılırsa; arıza oluşturma durumları da azalmaktır. Petek temizliği ile birlikte yapılması tavsiye edilen avcılar kombi bakımı ısınma performansını maksimum düzeye taşıyabilir. Hızlı ve garantili kombi servis hizmeti için internet sitesi üzerinden servis talebi formu doldurabilirsiniz. Kombi bakım ve onarımının yanı sıra, avcılar petek temizliği hizmetini de talep edebilirsiniz. Zamanında yapılan temizlik, bakım ve onarımlar avcılar kombi arıza hizmetinin alınma süresini uzatır. 

Hızlı Petek Temizliği Hizmeti

Isıtma sisteminde kombi kullananların yılda en az bir kez olmak şartıyla avcılar kombi servisi hizmetinden yararlanması gereklidir. Kombinizin bakım ve onarımını ihmal etmezseniz; kombinizi uzun süre kullanabilirsiniz. Arıza durumlarında, kombi normal bir biçimde çalışmadığında, yetersiz ısıtma olduğunda ya da gaz tasarrufu yapılması istendiğinde avcılar kombi bakımı hizmeti alınmalıdır. 

            Şebeke suyunda bulunan kireç ve pislikler, peteklerin tıkanmasına yol açabilir. Bu durumda vakit kaybetmeden avcılar petek temizliği hizmetine başvurulmalıdır. Temizlenmeyen petekler, ısınma sorunlarına yol açar. Makine ile yapılacak olan kimyasal temizlik sayesinde, petekleriniz güzelce temizlenmiş olur. Kombi servisi, evinizdeki ya da iş yerinizdeki kombide arıza tespit ederse; vereceği avcılar kombi arıza hizmetiyle en kısa sürede problemi çözmüş olur. 

            Yedi gün 24 saat boyunca internet üzerinden servis talebi oluşturabilmeniz mümkündür. Ayrıca bilgi almak için telefonla müşteri temsilcisi ile de iletişime geçebilirsiniz. İrtibat numarasıyla iletişime geçtiğiniz takdirde, gerek duyduğunuz hizmeti en kısa süre içinde alabilmeniz mümkündür. Avrupa Kombi Teknik Servis firması ile 0212 699 9060 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ ARA