Petek Temizliği Nedir

Uzun yıllar kullanılan peteklerin, kombilerin bakıma ve temizliğe ihtiyacı vardır. Peteklerinizin çürüdüğü, ya da temizlenmemesi gerektiği gibi bilgiler gerçek değildir. Çünkü uzun yıllar kullanım sonucu pislenen petekleriniz değil tesisat sistemidir.

Tesisat sistemleri, kombiler ve petekler içinde plastik ve bakır boru barındıran sistemlerdir. Bakır borular pislenmez ya da kireç tutmaz. Fakat pislenme, kireç gibi kavramlar genellikle plastik boru olan sistemlerde yer alır. Kısacası tesisatlarda pislenme ve çürüme gerçekleşir.

Peteklerin içerisinde tıpkı araçlarımızda motorda yer alan yağ gibi koruyucu yağlar yer alır. Petek Temizliği işleminde bu yağlar herhangi bir zarar görmez. Petek temizliği yaparken petekler yerinden sökülmez çünkü sökülen peteklerde çürüme başlar ve asla eski haline gelemez.

Yılları aşan tecrübemiz, uzman ekibimizle sizlerin her zaman hizmetinde yer almaktayız. İstanbul’un tüm ilçelerine haftanın her günü her saati hizmet veren İstanbul Petek Temizleme  olarak bizlere 0212 689 10 65 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Esenyurt Petek Temizleme, Avcılar Petek Temizleme, Beylikdüzü Petek Temizleme, Büyükçekmece Petek Temizleme , Küçükçekmece Petek Temizleme olarak bizler sizlerin hizmetinizdeyiz.

ŞİMDİ ARA